balbur habibullah X

İnsanlar sana sen delisin diyene kadar yürüdüğün yollar yanlış demektir.. ne zaman o sözü duydun Elhamdülillah de.. işte o zaman yanmanın kıvılcımı İlahi makama sıçramış demektir.. onlarca peygamberin ve binlerce velinin rüşdünü ispat mührüdür Sen delisin sözü.. derinliğine yaşayanlar, düz yaşayanların gözünde deli olarak damgalanır.. çoğu Allah dostlarının duası Yarabbim beni tekrar delirt olmuştur..
Yorumlar(0)
13 May 2019

Bismillah.
Benim asıl savaşım faiz ve faizciliğe karşı, dünya finans sistemini yok etmektir. Peygamberimizin veda hutbesine bir göz atın! Neyin sözünü verdik? Kuran’da açıkça Allah ve Peygamberi faizciler ile savaş halindedir deniyor. Zaten şu sistem yıkılmadan dünyada adalete nasıl ulaşılır ki? Bakın Deccal tek gözlüdür ve fitnesinin girmediği ev kalmayacaktır deniyor. Bu fitne mevcut paranın ta kendisidir. Neredeyse bütün suçların yegane sebebi bu paradır. Bu para sistemi ile savaşan insanlar arasında olacağım her zaman.
Yorumlar(0)
10 May 2019

Allah'ım bana zulmeden zalimleri sana havale ediyor ve bu zalimler için hidayet temennisinde bulunuyorum. amin..
Yorumlar(0)
10 May 2019

Merhaba ben Habibullah X Balbur.com'un geliştiricisi ve ortağıyım.. Yazılımlarımı PHP ve Jquery kullanarak geliştiriyorum.. İnternetteki yenilikler beni çok heyecanlandırıyor. E-Para konusunda çalışmalar yapıyorum ve bu konuda İnternette kullanılır yazılımlar geliştirmek hayalim..
Yorumlar(0)
2018

Rahman ve Rahim olan Allah'ım beni bağışla, çıktığım bu yolda başarıya ulaştır beni.. ve benden sonra kimseye nasip olmayacak maddi-manevi bir zenginlik ver bana.. şüphesiz ki, sen pek çok ihsan sahibi olansın.. amin.
Yorumlar(0)
04 Tem 2018

reklam: mekan sahaf hazırlayan: habibullah X